..

Lightra

Trafik Sinyal Lambaları

Trafik Sinyal Denetleyicisinden gelen kumanda sinyali doğrultusunda sürücü ve yayalar için kırmızı, sarı ve yeşil renklerde ışık yaymak sureti ile gerekli uyarıyı yapmak amacıyla tasarlanmıştır.

Expertra

Trafik Sinyal Denetleyici

Akıllı Trafik Sistemleri’nin yönetiminde uzun vadeli ve uygun maliyetli çözümler sunan EXPERTRA 2A9, mikroişlemci tabanlı, modüler, genişletilebilir bir yapıya sahiptir.

ATAK

Tam Adaptif Trafik Yön. Sis.

Tam Adaptif Trafik Yönetim Sistemi (ATAK); bir yol ağındaki ortalama taşıt gecikme sürelerini ve ortalama durma sayılarını en aza indirme amacıyla, sinyalize kavşakların plan sürelerinin çeşitli parametrelere göre optimize edilerek yeni sürelerin gerçek zamanlı olarak uygulandığı bir çalışma sistemidir.

EDS

Elektronik Denetleme Sistemi

EDS, kural ihlali yapan araçların sensörler aracılığı ile tespit edilmesi, plakalarının kaydedilmesi ve ilgili kanunda öngörülen cezaya tabii tutulması sistemidir.

Kırklareli Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir ve beraberindeki heyet 16 Nisan 2014 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSBAK A.Ş Genel Müdürü Kasım Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu

Genel Müdürümüz Kasım Kutlu İSBAK saha personeliyle birlikte çalışmalara katıldı

İSBAK AŞ.’de satın alma aşamasından başlayarak pazarlama ,tasarım, üretim, kalite kontrol ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçleri kapsayan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili dış tetkik 03.04.2014-04.04.2014 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Teşkilatı (UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet DUMAN 02 Nisan 2014 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSBAK A.Ş Genel Müdürü Kasım KUTLU’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi vatandaşların yoğun olarak bulunduğu meydanlardan başlayarak İstanbul'un birçok noktasında ücretsiz kablosuz internet hizmeti vermeye başladı.

691
690
688
687
685
Ücretsiz İnternet
556
689
686
682
568
302