..

Lightra

Trafik Sinyal Lambaları

Trafik Sinyal Denetleyicisinden gelen kumanda sinyali doğrultusunda sürücü ve yayalar için kırmızı, sarı ve yeşil renklerde ışık yaymak sureti ile gerekli uyarıyı yapmak amacıyla tasarlanmıştır.

Expertra

Trafik Sinyal Denetleyici

Akıllı Trafik Sistemleri’nin yönetiminde uzun vadeli ve uygun maliyetli çözümler sunan EXPERTRA 2A9, mikroişlemci tabanlı, modüler, genişletilebilir bir yapıya sahiptir.

ATAK

Tam Adaptif Trafik Yön. Sis.

Tam Adaptif Trafik Yönetim Sistemi (ATAK); bir yol ağındaki ortalama taşıt gecikme sürelerini ve ortalama durma sayılarını en aza indirme amacıyla, sinyalize kavşakların plan sürelerinin çeşitli parametrelere göre optimize edilerek yeni sürelerin gerçek zamanlı olarak uygulandığı bir çalışma sistemidir.

EDS

Elektronik Denetleme Sistemi

EDS, kural ihlali yapan araçların sensörler aracılığı ile tespit edilmesi, plakalarının kaydedilmesi ve ilgili kanunda öngörülen cezaya tabii tutulması sistemidir.

Kahramanmaraş Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Cengiz ŞirikçiİSBAK’ın Trafik Mühendisliği alanında yaptığı çalışmaları ve bu alanda sunulan teknolojik çözümleri yerinde incelemek amacıyla İSBAK’ı ziyaret etti.

İSBAK’ın geliştirdiği İBB Cep Trafik Projesi Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen "En İyi Mobil Uygulama" dalında birinci seçildi.

TEDES kapsamında kurulması planlanan deney ve kalibrasyon merkezi çalışmalarına verdiği desteklerden ve TEDES sürecinde yürüttüğü öncü rolden ötürü İSBAK, TSE tarafından plaket ile ödüllendirildi.

Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Atık Yönetimi Dairesi Başkanı Ahmet Varır, Belediye ve Ambalaj Atıkları Yönetimi Şube Müdürü Salih EMİNOĞLUAkıllı Konteyner projemizi yakından incelemek amacıyla İSBAK’ı ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraki İSBAK, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) mübarek doğum gününü kapsayan Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle etkinlik düzenledi.

697
696
694
693
692
Ücretsiz İnternet
556
689
686
682
568
302